içinde

Azzaro Wanted By Night Parfüm Yorumu

Muhteşem kokusu ile herkesi kendine hayran bırakan Azzaro Wanted By Night, 2018 yılında piyasaya sürülmüş olan bir erkek parfümüdür.

Etkileyici kokusu ile baş döndürücü bir etki bırakan Azzaro Wanted By Night, 2016 yılında Azzaro’nın piyasaya sürdüğü Wanted serisinin devamı niteliğinde olan bir parfümdür.

 Gösterişli, dikkat çekici ve son derece etkileyici bir parfüm olan Azzaro Wanted By Night cesur erkeklerin tercih ettiği bir koku olarak karşımıza çıkıyor.

İçeriğinde ki odunsu kırmızı sedir ve tütünün adeta muhteşem bir uyum içerisinde olması inanılmaz bir etki oluşturmaktadır.

 Son derece zarif bir şişe de sunulan Azzaro Wanted By Night, koku ailesi olarak oryantal baharatlı ve odunsu kokulara sahiptir. Parfümün baştan çıkarıcı etkisinin bir hayli yüksek olduğunu söylemeden edemeyeceğim.

Gecelerin Sahibi Azzaro Wanted By Night

Gatsby’sinin günümüz kokusu olan ve olağanüstü bir etkiye sahip olan Wanted By Night,dikkat çeken bir parfüm olmayı başarıyor.

Silindir şeklinde ki şişesi de göz kamaştırıcı bir güzellikte olup mucizevi bir gizem oluşturmaktadır.

 Parfümün buruk ve ekşi vasat meyvelerden üretildiği bilinmekle birlikte sulandırılmış mandalina ve portakal kokusu da çok bir koku bırakıyor. Metalik ve bolca tatlılığın yer aldığı parfüm özellikle 18 üstü  erkekler için ideal bir koku gibi gözüküyor.

İlk kokladığınızda koku mandalina , limon , turunçgiller ve tarçın notalarıyla başlar.Lavantayla temiz bir çiçek kokusu eklenir.Daha sonra tütsü,odunsu ve tütünsü notalar kendini göstermeye başlar.

Kokuda çok fazla nota var fakat kendini düzenlemesini beceriyor.Koku rahatlacı , modern , zengin ve hafif şekerli erkeksi bir koku.

 Sonbahar , kış mevsiminde en şık yerlere giderken tercih edilebilecek bu parfüm, gündelik hayatta kullanım için ise biraz ağır gelebilir. Pek çok ünlü erkeğin de parfüm koleksiyonunda yer aldığı bir gerçek.

Odunsu Koku Sevenlere

Özetle parfümün tepe notasının mandalina, tarçın, sedir olduğunu ve kalp notasının ise kırmızı sedir, kimyon olduğunu son olarak dip notasının da tütün ve atlas sediri olduğunu ifade edebiliriz. Siz de odunsuz koku sevenlerdenseniz Azzaro Wanted By Night’ı denemenizde fayda var.

Genel olarak baharatın,meyvelerin,odunsu ve diğer karanlık notaları kaliteli şekilde birleştiren bir parfüm.Kör satıcı olarak almamakta fayda bazılar için biraz tatlı olabilir.

Kalıcığı ve yayılımı ortalama seviyede.Spor salonda dışında her yerde kullanılabilecek bir koku.İlkbahar,sonbahar ve kış günlerinde kullanılmalı , tatlı bir koku olduğu için yazın kullanılmamalı.

Aşağıda fiyat grafikleri , nota geçişleri ve genel karnesini sizlere sunuyorum inceleden geçmeyin.

Kimler Kullanmalı ?

Her yaş grubunun kullabileceği bir parfüm.

Hangi zaman arağında kullanılmalı ?

Akşam ve akşamüstlerine kullanılması lazım.Gündüze ve sıcak havalara çok yakışmayacaktır.

Hangi mevsim kullanılmalı ?

Kış ve sonbahar için bir parfüm. İlkbaharda soğuk günlerde de kullanılabilir.

Nerede kullanılabilir ?

Her ortamda kullanılabilir fakat kapalı ortamda fıs sayısı düşük olmalı.

Peki ya Fiyatlar ?

Siz değerli okurlar , sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giorgio Armani Code For Women Parfüm Yorumları

Guerlain L’instant De Guerlain Extreme