içinde

Calvin Klein Euphoria Parfüm Yorumları

Ağır kokulardan sıkıldınız mı? Ağır olmayan eme etkisi ile sizi her ortamın ilgi odağı haline getirecek bir parfüm arayışında mısınız? O zaman Calvin Klein Euphoria parfüm tam size göre!

Parfüm, yukarıda da bahsettiğimiz gibi insanı boğacak ağırlığı bulunmayan ama yüksek etki oranına sahip olduğu bilinen bir parfüm. Bu sebeple kesinlikle baş ağrısı ya da bunalma durumu yaratması mümkün değil. Yani parfümü kullanmaya başladıktan bir süre sonra sıkılıp yeni aromalar aramanız gerekmeyecek, çünkü parfümden isteseniz de sıkılamayacaksınız. Gelelim daha detaylı anlatım için parfümün aromalarına.

Calvin Klein Euphoria Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümün üst notalarında nar, çarkıfelek, ahududu ve Trabzon hurması aroması bulunuyor. Yani parfümü sıktığınız ilk an doğrudan ağır bir koku yerine, keskin ama huzur verici bir koku ile karşı karşıya kalıyorsunuz.
  • Parfümün orta notalarında orkide, lotus ve champaca aroması bulunuyor. Yani parfümü sıkmanızın üzerinden 20 dakika ile 1 saat geçmesinin üzerinden parfüm asıl aromasını hissettirmeye başlıyor. Orta aromalarda da o keskin kokuyu alıyorsunuz ama bu kesinlikle daha çiçeksi bir şekilde kendisini belli ediyor diyebilirim.
  • Parfümün temel notalarında kehribar, maun, misk, paçuli, menekşe ve vanilya aromaları yer alıyor. Yani parfüm temel notalarında tam olarak şahlanıyor diyebilirim. O çekici, etkileyici ve baş döndürücü koku, kendini tam olarak temel notalarda ortaya çıkartıyor. Sizlere de bu eşsiz kokunun tadını gün boyu çıkartmak kalıyor.

Calvin Klein Euphoria Kullanım Detayları;

Gelelim bu eşsiz kokunun ne zaman kullanılabileceğine. Parfüm esas itibari ile kış ve sonbahar aylarında kullanılması gereken bir parfüm. Çünkü boğucu bir kokusu olmasa da kış aylarında kullanılmak için çok daha uygun. Yaz aylarının boğucu sıcağı, parfümün etkisinin azalmasına sebebiyet verebilir. Bunun aksine kış aylarında ya da sonbahar dönemlerinde kullanacağınız parfüm ise, kokusu ile siz dahil herkesi etkisi altına alacaktır.

Esas itibari ile gece kullanılması mümkün ve uygun olan Euphoria parfüm, partneriniz ile gideceğiniz eğlence mekanlarında kullanmanız için çok uygun. Müziğin “ Dans et!” diye adeta emir verdiği eğlence mekanlarının odak noktası haline gelmek, aynı zamanda partnerinizin dikkatinin tüm gece boyunca yalnızca sizin üstünüze olmasını sağlamak istiyorsanız, Euphoria by Calvin Klein parfümünü mutlaka denemelisiniz.

Euphoria Fiyatı;

200 TL 280 TL arasında fiyatları değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Parfüm Yorumları

Viktor & Rolf Spicebomb Parfüm Yorumları