içinde

Calvin Klein One Parfüm Yorumları

Calvin Klein One,tatlı meyveleri ,turunçgil ve limon notasını ana nota olarak almış bir parfüm. Turunçgil notası canlı ve hissedilebilir.Meyvelerde keza öyle tatlı burun ekşilten meyvelerde değil.Limonun ferahlığı da ayrı bir tat katmış parfüme.Parfümü destekleyen baharat ve kadınsı olmaya çiçek kokusu da gayet güzel tat veriyor parfüme.Parfüm kurudukça misk kokusu da kendini ele veriyor.

Calvin Klein One , kompleks olmayan , karmaşık bir parfüm değil gayet net notalar kendini belli eden bir parfüm.Buda yaz parfümlerinden istenen kafa karıştırıcı olmayan net ferahlık hissini bizlere sunuyor.Çoğunluğun seveceği bir parfüm olmuş bu yönüyle karmaşık parfümler gibi değil.

Çok çok kaliteli hissettir mi diye sorsam kendime bunun cevabı hayır olacaktır.Yapaycılığı fazla etkilemiyor rahatsız etmiyor sizi.Ck one yaz günlerinin kurtarıcısı , ofiste ve dışarıda sizi mutlu edecektir.

Parfüm Yorumları okuyucuları,Calvin Klein parfümünün en güzel yönlerinden biriside 200 ml şişesini gerçekten şu zamanlar uygun diyebileceğimiz bileceğimiz bir fiyatta alabiliyoruz.Parfüme fazla para harcamak istemeyen orta derece de kaliteli bir parfümüm , yaz parfümüm olsun isteyenlerin kesinlikle ilk tercihi.

Unisex bir parfüm kendileri hem hanımlar hem de beyfendiler tarafında çokça kullanılan bir parfüm .

Kimler Kullanmalı ?

Her yaş grubunun kullabileceği bir parfüm.

Hangi zaman arağında kullanılmalı ?

Gündüz kullanılacak bir parfüm.

Hangi mevsim kullanılmalı ?

İlkbahar ve yaz parfümü ama en çok verimiz yazın alırsınız.

Nerede kullanılabilir ?

Kapalı ve açık her ortamda kullanılabilir.

Peki ya Fiyatlar ?

Artık bu fiyat bandında 200ml şişeleri görmek çok zor , bu parfümün en güzel yanı fiyat/ml olması.

Siz değerli okurlar , sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dior Fahrenheit Parfüm Yorumları

Versace Eros Parfüm Yorumları