içinde

Carolina Herrera Good Girl Parfüm Yorumları

Carolina Herrera Good Girl yorumladığımız bloğumuza hoş geldiniz.Parfüm Yorumları okuyucuları Keyifli okumalar.

“Kötü olmak çok güzel!” ilkesi ile tasarlanmış bir parfüm ile karşınızdayız.

Sizce “Kötü olmak çok güzel!” ne demek? Bir kadın düşünün, baktığınız ilk andan itibaren sizi kendisine çeken, seksi görünüşü ile bütün gözleri üstünde toplayan bir kadın. Karşı konulamaz bir kadın imajı yaratın aklınızda, işte Good Girl parfüm tam olarak karşı konulamaz kadınlar için üretilmiş, karşı konulamaz bir parfüm!

Carolina Herrera Good Girl Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümün üst notalarında badem, kahve, limon ve bergamot bulunuyor. Yani aslında parfümü sıktığınız ilk andan itibaren etrafınızı sana o keskin, büyüleyici ve çekici kokuyu içinize çekebiliyorsunuz. Bu da parfümü sıktığınız ilk andan itibaren hayalini kurduğunuz o etkiyi elde edebileceğiniz anlamına geliyor.
  • Parfümün orta notaları, tuberose, yasemin, zambak, portakal çiçeği ve Bulgar gülünden meydana gelmiş. Esas itibari ile parfümü sıktığınız ilk an etrafınızı saran o keskin kokunun orta notalarında biraz azaldığını ve daha çiçeksi kokular ile buluştuğunu görüyorsunuz. Aslında bu, parfümün çiçek ağırlıklı bir koku olduğu anlamına gelmiyor. Aksine, parfüm yine keskin ve çekici bir kokuya sahip ama uzun süre bu tür ağır bir kokunun solunması baş ağrısı yapabilir. Bu sebeple orta notalarda çiçeksi bir aromanın bulunması daha keyif verici olmuş diyebilirim.
  • Parfümün temel notalarında ise Tonka fasulyesi, kakao, vanilya, pralin, sandal ağacı, kehribar, misk, Kaşmir ağacı, paçuli, Tarçın ve sedir bulunuyor. Yani parfüm asıl şahlanışını temel notalar ile yapıyor diyebilirim. Çünkü temel notalarda çekiciliğin üst boyutlarda olduğu bir koku ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Yani parfüm, kötü olan güzeldir imajına tam olarak temel notalarda kavuşuyor.

Carolina Herrera Good Girl

Parfümün aroma ve etkisinden de anlayacağınız üzere, Good Girl kesinlikle yaz aylarında ya da günlük kullanımda tercih edilmesi gereken bir parfüm değil. Aksine bu parfümü kış aylarında, özellikle de gece saatlerinde tercih ederseniz çekici etkisini kat be kat arttırmış olursunuz.

Parfüm tam olarak şehvet dolu buluşmaların ve gövde gösterisi gereken toplantıların parfümü. Her iki buluşmada da üstün bir görüntü elde etmek, karşınızdakini etrafa yaydığınız eşsiz parfüm kokunuz ile etkiniz altına almak istiyorsanız, Carolina Herrera Good Girl parfümü mutlaka denemelisiniz.

Good Girl’in 80 ml’lik şişesini 800 TL ile 1200 TL bulabilirsiniz.Özel günlerde çok güzel fiyatlara sunulabiliyor.

Carolina Herrera Good Girl

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Dior Hypnotic Poison Parfüm Yorumları

Parfüm Yorumları