içinde

Coco Mademoiselle Parfüm Yorumları

Bir mevsimin değil, her mevsimin kokusu; Coco Mademoiselle!

Evet, bir mevsimin değil her mevsimin kokusu bir parfüm ile karşınızdayız; Coco Mademoiselle!

Parfüm yorumları okuyucuları,parfüm esas itibari ile oryantal bir çiçek kokusu. Daha ilk sıktığınız andan etrafınızda uçuştuğunu hissettiğiniz çiçekler sayesinde anlayabiliyorsunuz bunu. Ancak bu çiçek kokusu, saf çiçek kokusu olarak bırakılmamış. Yani farklı çiçeklerin ve aromaların karışımından öyle bir koku elde edilmiş ki, çekiciliği hissedebiliyorsunuz. Gelelim parfümün notalarına.

Mademoiselle Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümün üst notalarında portakal, mandalina, portakal çiçeği ve bergamot var. Zaten bu kokuların her birini doğrudan koklamak dahil kişide bir iç dinginlik yaratırken, bunların bir de bir arada olduklarını düşündüğünüz an anlayabiliyorsunuz kokunun çekiciliğini. Zaten bergamot, bu çekiciliğin en temel kaynağı.
  • Parfümün orta notasında Türk gülü, mimosa, yasemin ve ylang- ylang bulunuyor. Parfümü ilk sıktığınız an etrafınızı saran o turunçgil kokusu, 1-2 saat içerisinde yerini çiçeksi bir kokuya bırakıyor anlayacağınız. Ancak bu çiçeksi koku, yine saf bir koku değil. Daha çekici, daha dikkat çekici bir koku ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Etrafınızda bulunan herkesin bakışlarını üzerinizde hissedersiniz, anlayın Coco Mademoiselle parfümünün etkisi altında olduğunuzu.
  • Parfümün temel notalarında paçuli, beyaz misk, vanilya, vetiver, tonka fasülyesi ve opoponax bulunuyor. İşte şimdi dikkat! Çekiciliğinizin uç noktasındasınız. Artık çevrenizde herkesi cezp eden ve bütün bakışlarınızı üstünüze toplayan bir koku çemberi var.

Coco Mademoiselle

Gelelim parfümün kullanılış zamanına…

Aslında bununla ilgili giriş kısmında da bilgi vermiştir. Parfüm yalnızca bir mevsimin değil, her mevsimin parfümü. Yaz aylarında, kış aylarında, ilk bahar ya da son baharda bu parfümü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak çok baharatlı bir yapısı yok. Bu sebeple yaz aylarında daha az kullanmanız sizin faydanıza olacaktır.

Parfüm esas itibari ile hem gece hem de gündüz kullanılabilecek bir parfüm. Yani günün her saatinde çok sevdiğiniz Chanel kokusu ile kendinizi özel hissetmeniz mümkün. Ancak günlük kullanımda tercih eden insanların sayısı daha yüksek, bunu söylememizde fayda var.

Coco Mademoiselle parfümü, hem romantik akşam yemeklerinde, hem heyecan dolu gündüz randevularınızda kullanabilirsiniz. Aslında günlük kullanım için de bu parfümü sık sık tercih edebilirsiniz ancak şunu söylemeliyiz ki, böylesi özel bir parfüme haksızlık etmiş olursunuz.

Mademoiselle’in Fiyat Analizi ;

Coco Mademoiselle

550 TL ile 900 TL bandında değişen bir fiyat çizgisi mevcut parfümün.Şuan almak isterseniz 600 TL bandında kolayca alabilirsiniz.Özel indirim günlerini beklerseniz daha güzel fiyatlara elde edebilirsiniz.

Coco Mademoiselle

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mont Blank Explorer Parfüm Yorumları

Dior Hypnotic Poison Parfüm Yorumları