içinde

Giorgio Armani Si Fiori Parfüm Yorumları

Kadınsı, şipre bir koku; Giorgio Armani Si Fiori !

Aslında kokuların yaşının olmadığı düşünülse de, işin özü pek de öyle değil. Bize göre kokuların da belirli bir olgunluk düzeyi var. Bu düzeye dikkat etmemek ise kokunun etkisini azaltıyor. Bu sebeple Giorgio Armani Si Firoi ile ilgili söylenebilecek ilk bilgi şu; Bu parfüm kesinlikle daha olgun kadınların tercih edebileceği şipre bir koku.

Nasıl Kokuyor ?

  • Kokunun üst notası siyah Frenk üzümü ve yeşil mandalina aromalarından meydana gelmiş. Yani parfümü ilk sıktığınız zaman etrafınızı oldukça ferah bir koku sarıyor. Koku o kadar ferah ve rahatlatıcı ki, sürekli ama sürekli yeniden sıkma ihtiyacı dahil duyabilirsiniz. Bu sebeple kokunun kişilerde bırakacağı ilk izlenim fazlası ile olumlu diyebilirim.
  • Parfümün orta noktası, yani kalbi pek de üst noktası gibi değil açıkçası. Ancak bundan olumsuz bir anlam da çıkartılmamalı. Çünkü parfümün kalbi tam olarak neroli, paçuli ve gül gibi aromalardan meydana gelmiş. Yani çiçeksi koku, daha odunsu kokular ile desteklenmiş. Özellikle kendinizi şaşırtmayı seviyor ve bu bağlamda bir yenilik arıyorsanız, Si Fiori parfümü çok seveceksiniz diyebilirim.
  • Parfümün temel notası ise daha çok vanilya ve beyaz misk gibi aromalar barındırıyor. Yani parfümü kullanmanın üzerinden zaman geçtikçe ortaya içerisinde çiçeksi aromalar barındıran daha odunsu bir koku çıkıyor. Ama ne olursa olsun parfüm ilk sıkıldığı an yarattığı o ferah hissiyatı hiçbir şekilde kaybetmiyor. Parfümü kullandığınız gün boyunca kendinizi daha huzurlu, daha dingin hissederseniz, bilin ki bu Si Fiori parfümün etkisidir.

Giorgio Armani Si Fiori Notaları

Giorgio Armani Si FioriGiorgio Armani Si Fiori

Gelelim parfümün kullanılacağı zamanlara. Parfüm yazımız boyunca da dile getirdiğimiz gibi ferah bir parfüm. Bu sebeple özellikle bahar aylarında kullanılmak için oldukça uygun. Çünkü baharda açan çiçekler, yeşillikler ya da kuş cıvıltıları size ne kadar huzur veriyorsa, bu parfüm de esasen o kadar huzur ve dinginlik verecek size.

Si Fiori ile hem yazın karmaşasından hem de kışın sertliğinden arınarak huzurun kapılarını aralayacaksınız. Ancak bu kapıları aralarken, parfümü gün içerisinde kullandığınızdan emin olmalısınız. Çünkü bu parfüm pek de gece kullanımına uygun bir parfüm değil.

Si Fiori hangi yaş grubuna hitap ediyor ?

Parfüm 25 yaş ve üzeri hanımefendilere uygun.Biraz olgunluk isteyen bir parfüm.

Si Fiori Hangi zaman aralığın da kullanılmalıdır ?

Gündüz kullanımına uygun bir parfüm.

Fiori Hangi mevsim/mevsimlerde kullanılmalıdır ?

İlkbahar ve yazın kullanılıyor olsa da çok kullanıcı sonbaharda da kullanıyor.

Fiori Nerede kullanılabilir ?

Ofis,açık ve kapalı alanlar gibi her ortamda kullanabilirsiniz.

Parfümün satış fiyatı ve grafikleri nasıl ?

100 ml’lik Si Fiori ;

600-900 TL arasında değişen fiyat bandında gidip geliyor.

Giorgio Armani Si Fiori

Siz değerli parfüm yorumları okurları , sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Nishane Ani Parfüm Yorumları

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée