içinde

Givenchy L’interdit Intense Parfüm Yorumları

Givenchy L’interdit Intense, gizli hazların en derinliklerine götüren parfüm…

Kendinizi gizli arzularınıza teslim etmenize teşvik eden bir parfüm olan Givenchy L’interdit Intense ile iç derinliklerinize yönelecek, kendinizi derin dürtülerinizi beslerken bulacaksınız.

Bir parfümün sahip olabileceği maksimum naziklik ile önce teninize sonra da içinize sinen parfüm baş ağrısı yapmadan, ilk aşamada ağır bir koku hissiyatı oluşturmadan insanın çevresini sarıyor.

Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümü ilk sıktığınız zaman burnunuza gelen portakal çiçeği, sümbülteber ve yasemin çiçeklerinin müthiş kokusu etrafınızı sarıyor. Aslında ilk sıkıldığı zaman parfümün fazla çiçekli oluşu şekerli bir koku meydana getirdiği için kısa süreli bir olumsuz his yaratsa da insan tenine yerleştikçe gizemini koruyan bu parfüm, git gide etkisini arttırıyor. Yani ilk birkaç dakikadan sonra Givenchy L’ınterdit Intense şekerli yapısını terk ederek daha çiçek ve odunsu karşımı bir yapıya kavuşuyor.
  • Sıkıldıktan sonraki yarım saat içerisinde çiçeksi yapısını geride bırakan parfüm, yavaş yavaş daha çekici, daha odunsu ve baharlı bir kokuya dönüyor. Esas itibariyle parfümde hem çiçeksi dokunuşların, hem odunsu ve baharlı yapının esintilerini her an hissetmek mümkün ama ilk yarım saat içerisinde çiçekli koku bir adım daha geride kalıyor.

Givenchy L'interdit Intense parfüm yorumları

Givenchy L’ınterdit Intense parfümün çiçeksi kokusu, bir tutam kavrulmuş ve tuzlu susam ile desteklenmiş. Siyah susam kokusu… Derin parfüm, parfümün şişesi ile de özdeşleşmiş koyu renkli bir ahşap notası aşılayarak insanın tenine işliyor. Ortaya sarhoş edici, büyüleyici bir doğal zenginlik çıkıyor. Givenchy L’interdit Intense ile yasakların heyecanını yaşamak için kilitli kapılar bir bir aralanıyor.

Ortaya çıktığı 2018 yılından bu yana en cesur, en çekici kadınsı kokular arasında yerini alan, lansmanından bu güne kadar bütün kadınları baştan çıkartan ve L’Interdit Eau de Parfum’u baştan yorumlayan Givenchy L’interdit Intense, L’Ienterdit Eau de Parfum’e göre çok daha yoğun bir form ile sevenlerini karşılıyor.

Kalp notalarında Paçuli ve Vetiver gibi aromaların bulunduğu parfüm durdukça daha gizemli hale geliyor. Özünde çiçeksi aromaların yoğun olduğu bu parfümde, Paçuli ve Vetiver gibi aromalar sebebi 8 saatin sonunda özellikle etkisini yitirmeye yakın odunsu ve baharatlı kokular daha baskın olarak hissedebiliyor. İçerisinde bulunan çeşitli aromalar ile durdukça adeta yeni gizemlerin kapısını açan bu parfüm kişiler üzerinde meydana getirdiği şaşırtıcı etkiler ile de dikkat çekmeye devam ediyor.

Kalıcılığı ve yayılımı gerçekten çok iyi.Özellikle elbise üzerine sıkılan parfümü bir sonraki gün hala net olarak alabiliyorsunuz.Her yerde kullanılabilecek olsa da özel günlerde tercih edilebilir.Akşam yemeği,buluşmalar,toplantılar vb.

 L’interdit hangi yaş grubuna hitap ediyor ?

Parfüm her yaş grubuna hitap eden bir parfüm olsa da,22 yaş ve üzerine daha çok oturacaktır.

L’interdit Libre Hangi zaman aralığın da kullanılmalıdır ?

Kesinlikle gece parfümü.Özel zamanların özel parfümü.

L’interdit Libre Hangi mevsim/mevsimlerde kullanılmalıdır ?

Sonbahar ve kış mevsiminde en iyi performansı sunacaktır.

Nerede kullanılabilir ?

Buluşmalar,toplantılar,özel geceler.

Parfümün satış fiyatı ve grafikleri nasıl ?

Givenchy L'interdit Intense parfüm yorumları

80 ml’lik şişesi 600 TL ile 800 TL bandına bir fiyat belirlemiş kendine.

Her ne kadar yüksek olsa da kesinlikle değeceğini düşündüğüm bir parfüm.

Givenchy L'interdit Intense parfüm yorumları

Siz değerli okurlar , sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yves Saint Laurent Libre Parfüm Yorumları

Kilian Angels Share Parfüm İncelemesi