içinde

Dior Hypnotic Poison Parfüm Yorumları

Hipnotik etkisi ile aklınızı başınızdan alacak bir koku; Hypnotic Poison!

Aslında parfüme bu ismin verilmesi bana göre tesadüf değil. Çünkü parfümün gerçekten hipnotize edici bir aroması var. Daha sıktığınız ilk an etrafınızı saran o baş döndürücü aromanın etkisine kapılmaya başlıyorsunuz bile. Parfüm Yorumları okuyucular sizin üzerinizde böyle bir etkisi bulunan parfümün, çevrenizdekiler üzerinde nasıl etkilere sahip olabileceğini siz düşünün.

Dior Hypnotic Poison Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümün üst notalarında Hindistan cevizi, kayısı ve erik aromaları var. Bu üç aroma, bir araya geldiği aman keskin ve çekici bir koku meydana getiriyor. Eğer baş ağrıtmayan ama ağırlığı ile etkileyen bir parfüm arayışındaysanız, bu parfüm bu yönü ile sizleri ilk andan itibaren etkileyecek diyebilirim.
  • Parfümün orta notalarında valley aroması var. Diğer aromalar ile birlikte bütüncül bir koku meydana getiren orta nota, zaten çekici olan parfüm aromasının çok daha çekici bir hale bürünmesini sağlıyor.
  • Parfümün temel notaları ise oldukça yoğun bir bitki çeşitliliğinden meydana gelmiş. Hypnotic Poison parfümün temel notalarına baktığınızda Vanilya, Badem, Sandal ağacı, Misk, Brezilya Gül ağacı, Yasemin, Kimyon, Gül, Gül ve Zambak  gibi aroma çeşitliliği ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu da aslında ortaya karışık bir koku çıktığı düşüncesini yaratsa da, bundan çok daha farklı sonuçlar ortaya çıktığını görmek pek de zor değil. Çünkü birbirinden farklı aromaları bir araya getiren bu parfüm, esas itibari ile kusursuz bir uyum yakalamış.

Hypnotic Poison

Gelelim parfümün kullanışı ile ilgili detaylara.

Aromalarından da anlayacağınız üzere, koku kesinlikle tam bir kış kokusu. Yani yaz aylarında Hypnotic Poison parfüm kullanırsanız, parfüm aromalarının yarattığı o kusursuz görüntüye bir yönden haksızlık etmiş olursunuz. Çünkü parfüm, meydana getirdiği uyumu tam anlamı ile gösteremez.

Parfüm çoğunlukla gece saatlerinde kullanmak için uygun. Gündüzün koşturmacası içerisinde Hypnotic Poison parfüm kesinlikle fazla kalacaktır. Çünkü söz konusu parfüm, romantik akşam yemeklerinde, ya da tutkulu randevularda kullanılmak için üretilmiş oryantal bir kadın kokusudur. Yani partnerinizin aklını başından alacak, bütün odağını kendisinizde toplayacak bir koku arayışı içerisindeyseniz, kesinlikle Hypnotic Poison parfüme bayılacaksınız.

Fiyat Analizi ;

Hypnotic Poison

600 TL ile 800 TL bandında gezen parfümü 750 TL civarında hemen bulup satın alabilirsiniz. İndirim günlerinde güzel fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Hypnotic Poison

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Coco Mademoiselle Parfüm Yorumları

Carolina Herrera Good Girl Parfüm Yorumları