içinde

Kilian Angels Share Parfüm İncelemesi

Kim demiş çekicilik sınır tanır ki? Hem kadınlara, hem de erkeklere hitap eden oryantal bir koku; Kilian Angels Share.

Aslında Kilian Angels Share, bazı konularda sınırların olmadığının, metaların yıkılması gerektiğinin en net göstergesi. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap etmesi ise bu göstergenin en net kanıtı. Parfümü ilk sıktığınız an etrafınızı müthiş bir koku aroması kaplıyor. Kendinizi yüksek bir çekici gücün kollarındaymış gibi hissediyorsunuz. Birden kimsenin size hayır diyemeyeceği bir çekiciliğe kavuşuyorsunuz. Bunun temel nedeni ise, üst aromasının konyak olması.

Angels Share Nasıl Kokuyor?

  • Parfümün üst aromasının konyak olması, partnerinizin üzerinde müthiş bir çekici güç oluşturarak sizi adeta vazgeçilmez hale getiriyor. Öyle ki, siz dahil etrafınızı saran bu kokunun çekiciliğinden kendinizi kurtaramıyorsunuz.
  • Parfümün orta notası tarçın, tonka fasulyesi ve meşe gibi aromalardan meydana gelmiş. Odunsu kokuların çekiciliğinden vazgeçemeyenlerdenseniz, kesinlikle bu kokuyu denemelisiniz.

Çünkü koku sıkıldıktan sonra geçen 1 saatin ardından yavaş yavaş teniniz ile bütünleşmeye ve sizleri farklı dünyalardaymış gibi hissettirmeye başlıyor. Yani o ağır çekici koku, bütün çekiciliği ile daha odunsu bir hale bürünüyor.

  • Parfümün temel notası ise pralin, vanilya ve sandal ağacı bitkilerinin aromalarından meydana gelmiş. Odunsu ve ağır kokuların zaman geçtikçe bunaltacağını düşünenler için Angels Sahre, yine ideal bir parfüm.

Sıkıldıktan sonraki birkaç saatin ardından parfüm daha hafif, daha etkili bir yapıya bürünüyor. Soluduğunuz her solukta, aldığınız her nefeste Angels Share parfümün beraberinde getirdiği o meltem rüzgarlarının etkisi altında kalıyor, kendinizi rüzgarda dans etmeye bırakıyorsunuz.

Kilian Angels Share

Angels Share tam bir kış ve sonbahar parfümü. Üzerinize bembeyaz karlar, bardaktan boşalırmışçasına yağan yağmurlar ve ağaçtan sıkılmışçasına düşen yapraklar yağdığı zaman bu parfümü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yaz aylarında ya da özellikle gün içerisinde bu parfümü kullanırsanız, muhtemelen o büyüleyici etkiyi farkına bile varmadan yitirebilir hatta parfümün bunaltıcı olduğunu bile düşünebilirsiniz. Çünkü parfümün teninize işleyerek sizler ile bütünleşmesi için kısmen daha serin şartlarda kullanılması gerekiyor. Kaldı ki, yaz ayları zaten yeterince bunaltıcıyken, odunsu kokular daha fazla bunalmanıza sebebiyet verebilir.

Kilian Angels Share hangi yaş grubuna hitap ediyor ?

Angels Share biraz olgunluk isteyen bir parfüm.25 yaş ve üzerine daha çok yakışacaktır.

Angels Share Hangi zaman aralığın da kullanılmalıdır ?

Gece size en iyi performansını gösterecektir.Gün içinde de kullanılabilir fakat biraz kalın bir parfüm olduğu için ağır gelebilir.

Angels Share Hangi mevsim/mevsimlerde kullanılmalıdır ?

Sonbahar ve kış mevsiminde en iyi performansı sunacaktır.

Angels Share Nerede kullanılabilir ?

Özel geceler,toplantılar,bulaşmalar ve davetler gibi özel zamanlarınızın parfümü olmaya aday.

Angels Share satış fiyatı ve grafikleri nasıl ?

250$ dolar civarında bir satış fiyatı var Angels Share’nin.

Türkiye’de çok fazla satılan yer yok.Biraz araştırma yaparsanız 1-2 yer ancak çıkıyor.

Elinizde imkan varsa yurtdışından almak daha az maliyetli olacaktır.

Kilian Angels Share

Kilian Angels Share

Siz değerli okurlar , sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Givenchy L’interdit Intense Parfüm Yorumları

Guerlain Mon Guerlain Intense Parfüm Yorumları