içinde

Mont Blank Explorer Parfüm Yorumları

Odunsu, aromatik kokulardan vazgeçemeyenler için yeni Mont Blank Explorer!

Her zaman etrafında eşsiz bir aroma çemberi ile gezmek isteyen, gittiği her sokakta, attığı her adımda kendisinden bir is bırakma hayali olan erkeklerin gözdesi olacak parfüm Mont Blank Explorer, odunsu aromatik kokuların bir arada bulunduğu bir parfüm

Geçtiğiniz sokaklarda siz geçip gittiğiniz halde iziniz kalsın mı istiyorsunuz? O zaman uzun kalıcılık süresi ile şimdiye kadar kullanmış olan her erkeği adeta mest eden Mont Blank Explorer parfümü mutlaka denemelisiniz.

Explorer Nasıl kokuyor ?

  • Parfümün üst notaları bergamot, pembe biber ve adaçayı aromalarından meydana geliyor. Yani parfümü ilk sıktığınız andan itibaren etrafınızda oluşan aroma dansını hissedebiliyorsunuz adeta.  Ama kokunun aroma ve gizemi bununla sınırlı kalmıyor.
  • Orta notalar daha çok Haiti Vetiver ve deri aromalarından meydana gelmiş. Bilindiği ya da en azından bizce bilinmesi gerektiği üzere Vetiver yüksek sakinleştirici etkisi ile birçok parfümün olmazsa olmazları arasında yerini almış durumda. Buna ek bir de eşsiz bir aroması var ki, zaten Montblank Explorer parfümün bu denli tercih ediliyor olmasının en temel nedeni, bana göre bu. Yani sakinleştirici etkisi bulunan parfüm arıyor ve bunun için parfüm yorumları üzerine araştırma yapıyorsanız, Montblank Explorer parfümü kadrajınıza mutlaka almalısınız.
  • Gelelim parfümün temel notalarına. Parfümün temel notalarında Ambroksan, Paçuli yaprağı ve kakao podudu var. Yani parfüm esas itibari ile o odunsu kokusunu sona saklıyor diyebilirim. Parfümü sıkmanın üzerinden 2 saat geçtikten sonra yavaş yavaş alabiliyorsunuz o odunsu kokunun üzerinizde yarattığı çekici hissi.

Mont Blank Explorer

Explorer’ın kalıcığı nasıl ?

Genel parfüm yorumları üzerine bir inceleme yaptığınızda da anlayacağınız üzere parfümün kokusu hafif ama kalıcı. Ama bu akla etkisiz bir koku olduğu düşüncesini getirmesin çünkü kesinlikle öyle değil. Yani evet, parfüm hafif bir kokuya sahip ama bunu baş ağrıtmamasına, insanı yormamasına bağlayabilirsiniz. Çünkü etkisi için tam tersi bir durum söz konusu.

Explorer en iyi performansı ne zaman veriyor ?

Hafif bir parfüm kokusu olması sebebi ile parfümün yaz ve bahar aylarında kullanılması daha uygun. Ama bu konuda herhangi bir sınırlama yok. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek bir parfüm çünkü. Buna ek resmi ya da romantik buluşmalardan ziyade arkadaş buluşmalarında ve günlük kullanımda tercih edilmesi çok daha uygun.

Explorer’ın fiyatı ve fiyat grafiği;

Mont Blank Explorer

100ml’lik şişesi 350 TL ile 450 TL bandında geziniyor.

Özel indirim günlerinde güzel fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Mont Blank Explorer

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Carolina Herrera 212 VIP Black Red Parfüm Yorumları

Coco Mademoiselle Parfüm Yorumları