içinde

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée

Kadınların Vazgeçemeyeceği bir oryantal koku; Narciso Rodriguez Narciso Ambrée!

Henüz 2020 yılında satışa sunulan bu parfüm yeni olmasına karşılık çok sevildi, çok satın alındı. Parfümün altında Narciso Rodriguez imzasının bulunması bu yükselişin, sevilmenin temel dayanaklarından biri olsa da, tek etkinin söz konusu firmanın elde ettiği güven olduğunun dile getirilmesi oldukça yanlış olacaktır. Çünkü hem parfümün şişe tasarımı hem de kokusu o kadar etkileyici ve çekici ki, satış oranının bu denli yüksek olması oldukça normal.

Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümün üst notası esas itibari ile Frangipani, Ylang – Ylang ve beyaz çiçekler gibi bitkilerin aromalarından meydana gelmiş. Bu da parfüm ilk sıkıldığı an çekici bir çiçek kokusunun etrafı sardığını bizlere gösteriyor. Aslında çiçek kokusu da belirli sınıflandırmalara tabi. Daha hafif aromaları bulunan çiçekler nasıl daha hafif ve genç kızlara hitap eden bir koku meydana getiriyorsa, ağır aromaları bulunan çiçekler de bunun aksine daha çekici ve ağır bir koku meydana getiriyor. Narciso Eau de Parfum Ambrée parfümünde kullanılan üst nota aromaları ise daha ağır ve çekici olan kısma hitap ediyor denilebilir.
  • Partümün orta notası misk ve kehribar kokularından meydana gelmiş. Bu yönü ile de üst aromada meydana gelen çekici yönü destekleyen bir koku meydana çıkmış denilebilir. Partnerinizin yanından geçerken dahil etkinizden çıkamamasının nedeni ise tam olarak bu aromalar.
  • Parfümün temel notaları ise Vanilya, Sedir ve Cashmeran gibi aromalardan meydana gelmiş. İşte tam olarak temel notada hazzın oranı yükseliyor ve çekicilik zirve anına ulaşıyor diyebilirim.

Narciso Ambrée

Parfüm yorumları okuyucuları parfümün dikkat çekmesini sağlayan en önemli yönü şu; Narciso Eau de Parfum Ambrée esas itibari ile hafif bir koku. Yani insanda baş ağrısı meydana getiren ya da insanı boğan bir koku değil. Ama buna rağmen oryantal yapısını korumayı başaran bir koku. Hem hafif hem de çekici koku bulmak o kadar da kolay deği

Parfümün temel kullanım zamanı yaz ve sonbahar ayları. Ama yazdan ziyade sonbahar ayları diyebilirim. Parfümün temel kullanım süresi ise esas itibari ile gün ortası.

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée hangi yaş grubuna hitap ediyor ?

Narciso Ambrée her yaş grubuna hitap edenbir parfüm

Narciso Ambrée Hangi zaman aralığın da kullanılmalıdır ?

Gün ortasında,gündüz kullanımında en iyi performansı sunacaktır.

Narciso Ambrée

Narciso Ambrée Hangi mevsim/mevsimlerde kullanılmalıdır ?

Dört mevsim kullanılmaya açık olsa da,sonbahar aylarında en iyi performansı gösterecektir.

Ambrée Nerede kullanılabilir ?

Ofis,açık ve kapalı alanlar gibi her ortamda kullanabilirsiniz.

Ysl Libre’nin satış fiyatı ve grafikleri nasıl ?

Narciso Ambrée

50 ml’lik şişe için;

680 TL ile 850 TL arasında değişen bir fiyat grafiği var.

Özel indirim günlerinde iyi sayılabilecek fiyatlara alınabilir.Narciso Ambrée

Siz değerli okurlar , sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giorgio Armani Si Fiori Parfüm Yorumları

Pure XS Night by Paco Rabanne Parfüm Yorumları