içinde

Nishane Ani Parfüm Yorumları

Kış aylarında vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak bir koku; Nishane Ani !

Gururumuz, Türk şirketine ait olan Nishane markasından Ani Parfümünü sizlerle buluşturduk buyurunuz.

Kış ayları soğuğun ve kasvetin üst seviyede olduğu aylar. Bu aylarda siz de bir çıkış yolu, içinizi adeta canlandıracak bir koku arayışındaysanız, Nishane Ani parfümü tam size göre.  Kısa sürede başarılı bir parfüm firması olan Nishan’ın en sevilen parfümleri arasında yer alan Ani, tam anlamı ile baharatlı bir koku. Parfümü daha ilk sıktığınız an alabiliyorsunuz baharat kokusunu.

Nasıl Kokuyor ?

  • Ani parfümün üst notası zencefil, bergamot ve biber gibi bitkilerin aromalarından meydana gelmiş. Bu aromalar öyle bir uyum ile bir araya getirilmiş ki, kış aylarında dahil sıcacık bir hissiyata kapılıyorsunuz. Yani parfüm baharatlı ama, bu baharatlı yapı daha çok sıcak baharatlı aromalar ile bir araya getirilmiş. Bu sebeple ilk sıkıldığı an bile herhangi bir baş ağrısı ya da ağırlık yapmıyor
  • Parfümün orta notaları Frenk üzümü, Türk gülü ve kakule gibi bitkilerin aromalarından oluşturulmuş. Parfümü sıkmanızın ardından geçen 1 saatin üzerine yavaş yavaş hissettiriyor kendisini bu aromalar. O sıcak, baharatlı koku zamanla çiçeksi kokular ile de destekleniyor.

Aslında bu yönü ile parfümün biraz süprizlerle dolu olduğu söylenebilir. Çünkü baharatlı aromaları ile alınan bu koku, aynı zaman sürpriz olarak içerisinde bir de çiçek aromaları bulunduruyor. Üstelik bu iki farklı aroma öyle ayarlanmış ki, müthiş bir ahenk ile dans ediyor sanki.

  • Gelelim parfümün son yani temel notasına. Parfümün temel notası, vanilya, benzoin, sandal ağzı, paçuli, misk ve amber gibi aromalardan meydana gelmiş. Bu da şu anlama geliyor; parfüm ilk kullanıldığı anın üzerinden zaman geçtikçe daha hafif ama daha etkili bir hale bürünüyor. Zaten sürekli o ilk sıkıldığı anki ağırlığını korusa kesinlikle baş ağrısı yapar ve uzun süreli kullanılamaz.

Zaten giriş kısmına da bahsetmiştik, parfüm tam bir kış parfümü. Ani by Nishan parfümünü yaz aylarında kullanırsanız, büyük ihtimalle “ O kadar övülen parfüm bu mu?” demekten alı koyamazsınız kendinizi. Bu sebeple hem kış aylarında hem de geceleri parfümü kullanmanız daha etkili olacaktır.

Nishane Ani hangi yaş grubuna hitap ediyor ?

Her yaş grubu kullanabilir fakat 25 yaş üstüne daha çok yakışacaktır.Biraz olgun hissettiren bir parfüm.

Ani Hangi zaman aralığın da kullanılmalıdır ?

Gece ve gündüz sorunsuz kullanılabilirsiniz.

Ani mevsim/mevsimlerde kullanılmalıdır ?

Sonbahar ve kış mevsiminde en iyi performansı sunacaktır.İlkbaharın soğuk günlerinde de kullanılabilir.

Ani Nerede kullanılabilir ?

Ofis,açık ve kapalı alanlar gibi her ortamda kullanılabilirsiniz.

Ani satış fiyatı ve grafikleri nasıl ?

50 ml’lik şişesi 1300-1900 TL arasında değişiyor çeşitli mağazalarda.

İyi bir araştırma ile en iyi fiyata satın alabilirsiniz.

Siz değerli parfüm yorumları okuyucuları,sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her Parfüm Yorumları

Giorgio Armani Si Fiori Parfüm Yorumları