içinde

Paco Rabanne Invictus Parfüm Yorumları

Paco Rabanne Invictus,güçlü sportif erkeğin güçlü kokusu….

Giyim markası olan Paco Rabanne , parfüm dünyasına giriş yapmış ,Black XS ve 1 Million gibi parfümlerinde milyonlar satmış popüler olmuştu. Bu başarılardan sonra çıtayı yükseltmek istedikleri ve “modern kahramanlar kokusu” olarak belirttikleri Invictusu piyasaya 2013’de sürdüler.

Invictus , ne 1 Milliona nede Black XS’e benziyordu.Tamamen çok farklı bir parfüm , adeta başka bir evrene aitti.Kendine özgün bir parfüm.Invıctus’un tanıtımı sırasında yapılan konuşmada” Bizim için her şey bir rüya ile başladı. İlk rüyamız bir rock yıldızı haline gelen Black XS’ti. İkinci rüyamız zengin ve ünlü olan 1 Million’dı. Bugünkü rüyamız ise her erkeğin hayali olan bir şey: Şampiyon olmak” ne kadar farklı olduğunu gözler önüne sürmüşlerdi.

Invıctus ismi güçlü sporcuları temsil ediyor kampanyalarında “Kahramanlık ve şampiyonluk” vurgusunu dile getiriyorlardı.

Invictus ferah odunsu notalar ve baharatlar temelinde yapılmış bir parfüm.Parfümü ilk sıktığınızda turunçgiller ortaya çıkıyor.Günümüzde çokça meşhur olan ferahlık,deniz,turunçgiller,greyfurt notları kendini gösteriyor.Başlangıcı çok zengin değil ama deneyenlerin büyük çoğunluğunun beğeneceği bir başlangıcı var.

Orta notalara gelindiğinde ferahlık göze çarpıyor bunu da deniz notasından ve kakuleden  aldığı ferahlıkla suratımıza vuruyor.Turunçgiller ve baharatlarda temeline desteklik yapıyor.

Son notalara doğru odunsu notalar sedir ağacı ortaya çıkıyor ve tenden öylece uzaklaşıveriyor.

Parfüm yorumları okuyucuları bu kokunu dezavantajı bir çok kokuya benziyor.Çoğu modern kokunun içinde bulunan notları bolca kullandıkları için bu parfümü sıkıp dışarı çıktığınızda aaa bu parfüm şu değil mi diye soran çok oluyor.

25 yaş altı gençlerin kullanabileceği bir parfüm 25 yaş üstüne biraz hafif kalabilir olgunluk eksiği var bu parfümde.Ferah ve deniz notaları sebebiyle ilkbahar ve yazın kullanabilir.Çokta kalıcı olamadığı söylemeden geçemeyeceğim.

Deniz notalarını ferah ve temiz notaları seviyorsanız tercih edebilirsiniz.Yinede denemekte fayda var.

Paco Rabanne Invictus parfumyorumlari.net
Paco Rabanne Invictus parfumyorumlari.net

Kimler Kullanmalı ?

Daha çok genç arkadaşlarımıza yakışıcaktır.

Hangi zaman arağında kullanılmalı ?

Gündüz kullanılması taraftarıyım gece çok etkili olmayacaktır.

Hangi mevsim kullanılmalı ?

İlkbahar ve yazın en verimli olacağı zamandır.

Paco Rabanne Invictus parfumyorumlari.net

Nerede kullanılabilir ?

Her ortamda kullanılabilir.

Peki ya Fiyatlar ?

Paco Rabanne Invictus parfumyorumlari.net
Paco Rabanne Invictus parfumyorumlari.net

Siz değerli okurlar , sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tom Ford Black Orchid Parfüm Yorumları

Encre Noire A L’Extreme Parfüm Yorumları