içinde

Paco Rabbane One Million Parfüm Yorum

Paco Rabbane One Million

Gücün, zenginliğin, lüksün ve dayanıklılığın parfüme dökülmüş hali; Paco Rabbane  One Million!

Özellikle saygın bir kimliğe sahipseniz, bu saygınlığınızı parfüm kokunuz ile desteklemek istiyorsanız, Paco Rabbane parfüm tam size göre. Çünkü parfüm tam bir denge parfümü. İçerisinde hem baharatlı hem de odunsu aromaya sahip kokular var ve bunların tamamı büyük bir uyum ile bir araya getirilmiş. Hiçbir kokunun aşırı boyutu ile karşı karşıya kalmıyorsunuz.

One Million Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümün üst notalarında kan mandalinası, greyfurt ne nane yer alıyor. Aslında buradan dahil parfümün ne kadar ferah bir kokuya sahip olduğunun anlaşılması mümkün. Çünkü parfüm içerisinde hem keskin aromatik kokular barındırıyor hem de bu kokuları nane aroması ile destekleyerek huzur verici bir yapıya kavuşuyor. Bu yönü ile de yorucu iş hayatının içerisinde rahat bir nefes almak isteyenlere o rahat nefesi sağlıyor diyebilirim.
  • Parfümün orta notalarında tarçın, gül ve baharatlı notalar bulunuyor. Parfümü sıktıktan yarım saat sonra o keskin üst nota yerini daha yumuşak bir kokuya bırakıyor. Bu da stresli iş hayatının içerisinde kişilerin daha dingin bir yapı kazanmalarını sağlıyor.
  • Parfümün temel notaları kehribar, deri ve paçuliden oluşuyor. Özellikle iş hayatındaki ciddiyetini korumak ve bu korumayı parfümü de dahil her alanda gerçekleştirmek isteyen kişilere One Million by Paco Rabbane parfüm kesinlikle öneriliyor.
  • Aslında parfümün temel kullanım alanı ile ilgili bilgiyi yukarıda verdik. Daha baskın ve saygın görünmek istediğiniz her alanda bu parfümü kullanabilirsiniz. Yine de günlük hayatta sık sık kullanmamaya dikkat edin. Eğer saygın ya da güçlü bir iş insanı değilseniz, günlük yaşantınızda kullandığınız bu parfüm biraz ağır gelecektir. Buna ek, parfümün özellikle akşam saatlerinde kullanılmasının daha çok önerildiğini söylememiz mümkündür.

One Million

One Million Kullanım Detayları

Parfümün kullanış zamanı için ise kış ve son bahar ayları daha uygun. Yaz aylarında ya da ilk bahar aylarında Paco Rabbane One Million parfümü kullanırsanız, muhtemelen yaratmak istediğiniz etkinin tam tersi bir etki yaratırsınız. Bu sebeple en güçlü parfümün etkisinin dahil doğru kullanıma bağlı olarak ortaya çıktığına dikkat etmelisiniz.

One Million Fiyatları

one million

200 ml’lik şişesi 880-1000 TL civarlarında dolaşıyor. Dolar kurunun da artmasıyla fiyatlar olumsuz şekilde etkilendi. Özel günlerde sağlam indirme giren bir parfüm. Aceleniz yoksa bekleyip indirim zamanında almanızı tavsiye ederiz.

 

Bir yorum

Yorum Bırakın
  1. tom ford black orchid kokusuna benzer bir kokusu var sanki daha önce böyle bir güzel kokuyla karşılaşmamıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Viktor & Rolf Spicebomb Parfüm Yorumları

en iyi erkek parfümleri

Yılın En İyi Erkek Parfümleri