içinde

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her Parfüm Yorumları

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her, misk kokusunun en saf hali… Bildiğinden vazgeçmeyen, risk almayı sevmeyen kadınların şimdiden en gözdesi haline gelmiş olan parfüm. 2019 yılında üretilen ve üretildiği yıldan bu yana deneyen her kadının başını döndüren bu parfüm birden fazla koku kombinasyonunun bir arada bulunduğu bir parfüm.

Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümün üst notası, misk kokusu. Narciso Rodriguez Pure Musc For Her parfümü ilk sıktığınız 20 dakika ila 1 saat arasında insanı boğmayan, pişman etmeyen temiz ve ferah misk kokusu ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Koku zaten ağır bir koku değil. Bu sebeple ilk sıkıldığı andan itibaren kişinin üzerinde öyle hafif bir etki bırakıyor ki, kişinin kendisini bulutların üzerinde hissetmesine yetiyor bu ilk etki.
  • Parfümün kalbi, yani orta notası Yasemin ve Portakal çiçeği aromasına sahip. İlk 1 saatlik süre geçtikten sonra misk kokusu yerini çiçeksi kokulara bırakıyor. Burnunuza yavaş yavaş gelmeye başlayan çiçeksi kokular ile kendinizi ilk baharın serin kollarına bırakmaya başlıyorsunuz yavaş yavaş.

Sanki Pure Musc For Her parfümünü sıktıktan sonraki 1 saatin ardından yüzünüze ılık ılık vuran rüzgarın yumuşaklığını teninizde hissetmeye başlıyorsunuz. Bu yönü ile de parfüm kullanıcılarını büyük oranda etkiliyor diyebilirim.

  • Parfümün dip notası daha çok Amber, Paçuli gibi odunsu kokulardan oluşuyor. Pure Musc For Her parfümünü sıktıktan sonraki birkaç saatin ardından kalıcılaşmaya başlayan koku çiçeksi dokusunu kaybederek daha odunsu bir kokuya bürünüyor.

Ancak bu odunsu koku dahil öyle hafif bir şekilde ayarlanmış ki, kullanıcılar orta nota ile dip nota arasındaki o geçişi hissedemiyor bile. Birden kendilerini etraflarını saran odunsu kokunun çekiciliğinin içerisinde buluyorlar.

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her

Gelelim Narciso Rodriguez Pure Musc For Her parfümü ne zaman kullanılır sorusuna. Parfüm esas itibari ile hafif kokuya sahip olan bir parfüm. Bu sebeple kış aylarında kullanıldığında beklenen etkiyi yaratmayacaktır.

Bu sebeple özellikle bahar aylarında ve gündüz saatlerinde Pure Musc For Her parfümünün yoğun olarak kullanılması mümkündür. Bahsedilen zamanlarda kullanılan parfüm kullanıldığı andan itibaren etkisini hissettirecek ve kullanıcılarını etkisi altına almaya başlayacaktır.

Pure Musc For Her hangi yaş grubuna hitap ediyor ?

Pure Musc For Her grubuna hitap eden bir parfüm.

Pure Musc For Her Hangi zaman aralığın da kullanılmalıdır ?

İnce bir parfüm kullanım zamanı geceye sarkmamalı.Gündüz verebileceği en iyi performansı vericektir.

Parfüm Hangi mevsim/mevsimlerde kullanılmalıdır ?

İlkbahar için biçilmiş kaftan.Yazın ılık günlerde de kullanılabilir.

Pure Musc For Her Nerede kullanılabilir ?

Ofis,günlük açık ve kapalı alanlar gibi her ortamda kullanılabilirsiniz.

Pure Musc For Her’nin satış fiyatı ve grafikleri nasıl ?

50 ml’lik şişe fiyatı;

Ortalama 500 TL gibi bir fiyata genel olarak her yerde bulabilirsiniz.

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her

Narciso Rodriguez Pure Musc For Her

Siz değerli parfüm yorumları okuyucuları,sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Guerlain Mon Guerlain Intense Parfüm Yorumları

Nishane Ani Parfüm Yorumları