içinde

Pure XS Night by Paco Rabanne Parfüm Yorumları

Paco Rabanne Pure XS Night ile erotizmin geri dönüşüne hazır mısınız? Paco Rabanne Pure XS Night erkekler için üretilmiş olan oryantal ve baharatlı bir koku.

XS Night Nasıl Kokuyor ?

  •  Parfümü daha ilk sıktığınız an o yoğun baharatlı ve oryantal kokuyu alabiliyorsunuz.Parfümü daha ilk sıktığınız an çekicilik kazanıyor, bütün gözleri üstünüze topluyorsunuz. Bu sebeple parfümün üst notası Ginseng ve Zencefilden meydana gelmiş denilebilir.
  • Parfümün orta noktaları kakao, tarçın ve vanilyadan meydana gelmiş. Bu da parfümün sıkılmasının üzerinden 1 saat geçmesinin ardından oryantal ve baharatlı kokunun yerini daha yumuşak ama bir o kadar çekici bir kokuya bırakmasına sebep oluyor.

Aslında  Pure XS Night parfüm yorumları üzerinde arayışta olan kişilere şunu söylemem mümkün; parfümün iki farklı koku ve aroma arasında gerçekleştirdiği o geçiş insana ayrı biz haz veriyor. Ayrıca sürekli aynı kokuyu duymanın vereceği zarar ve ağrı da bu şekilde önlenmiş oluyor.

  • Parfümün temel notaları mür ve karamelden meydana gelmiş. Bilindiği üzere caramel,insanlar üzerine sakinleştirici ve çekici etkisi bulunan bir aroma. Pure XS Night parfümü bağlamında söylemek gerekirse parfümü sıkanların da fark edeceği üzere karamelin sakinleştirici etkisi, yoğun olarak gözlemlenebiliyor.

Paco Rabanne Pure XS Night

XS Night hangi mevsimde,hangi zamanda ve hangi ortamda kullanılmalı ?

Parfüm kişiyi yormayan, baş ağrısı yapmayan bir kokuya sahip olsa da esas itibari ile tam bir kış kokusu. Yani parfüm yorumları üzerine arayıştaysanız size şunu söyleyebilirim; Paco Rabanne Pure XS Night parfümü yaz aylarında kullanmanız üzerinizde olumsuz bir etki meydana getirebilecek. Hatta, parfümün kokusuna tam anlamı ile varamayacaksınız bile denilebilir. Bu sebeple parfümün kış aylarında kullanılması gerek.

Gelelim Paco Rabanne Pure XS Night parfümün nerelerde kullanılacağına. Çünkü söz konusu parfüm ile ilgili parfüm yorumları arayışında olan kişilerin en çok merak ettiği bir diğer konu bu. Esas itibari ile parfümün kış aylarında kullanılması gerektiği gibi, ayrıca gece kullanılması da gerekiyor.

XS Night günlük görüşmelerinizde ve koşuşturmalarınız da kullanmanız pek de önerilmiyor. Bunun yerine özel etkinliklerde, romantik akşam yemeklerinde ve yine romantik görüşmelerinde bu parfümü kullanmanız hem daha çekici bir yapıya bürünmenizi sağlayacak, hem de etrafınızda eşsiz bir aroma çemberinin meydana gelmesini mümkün kılacak.

Paco Rabanne Pure XS Night

XS Night fiyatları ise 100 ml’lik şişesi için 450 TL ile 500 TL bandında değişiyor.Paco Rabbanne parfümleri için normal fiyat düzeyinde diyebilirim.Kör alımı önermiyorum fakat notalara hakimseniz alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée

Carolina Herrera 212 VIP Black Red Parfüm Yorumları