içinde

Rochas Moustache Parfüm Yorumları

Rochas Moustache Kokladığınızda aklında dönen ilk şeyler baharat notasını aldığınız,çok çekiciii ahhh çok güzel oluyor.

Bu parfümü ilk notasına göre değerlendirmek haksızlık olur,zamanla tamamen değişiyor kurudukça resmen yeni bir parfüm oluyor.

Rochas Moustache Nasıl Kokuyor ?

  • İlk açılışı çok etkileyici,kendini satabiletesi yüksek bir parfüm , baharatlar kokusu yoğun olarak geliyor karabiber,tarçın notaları geliyor gerçekten çok zengin bir parfüm.
  • Kuruduğunda ise deri notası menekşe notası hissediliyor ve biraz daha kalınlaşıyor parfüm. Parfümün içerisinde bir tatlılık var tarçın veya pembe biberin yaptığı bir tatlılık.

Bu parfüm herkese göre olacak bir parfüm değil,açılışına kanmamak lazım gidip bir parfümerden deneyip daha sonra satın almak daha doğru olacaktır.

Yaş olarak biraz olgun bulduğum parfüm 25 yaş ve üzerinin kullanmasını tavsiye edebilirim,açılış olarak gençlere gidebilir fakat kurudukça kalınlaşan kokusuyla olgunluk isteyen  bir parfüm.

Parfüm yorumları okuyucuları Moustache Serin havalarda ilkbahar akşamlarımda kullanılabilecek bir parfüm.

parfumyorumlari.net

Parfümün Yaratıcısı : Nathalie Gracia-Cetto

Kimler Kullanmalı ?

Yaş olarak biraz olgun bulduğum parfüm 25 yaş ve üzerinin kullanmasını tavsiye edebilirim , açılış olarak gençlere gidebilir fakat kurudukça kalınlaşan kokusuyla olgunluk isteyen  bir parfüm.

Hangi zaman arağında kullanılmalı ?

Geceden çok gündüz kullanılması tavsiye edebilir.

Hangi mevsim kullanılmalı ?

Serin havalarda ilkbahar akşamlarımda kullanılabilecek bir parfüm.

parfumyorumlari.net

Nerede kullanılabilir ?

Kapalı ve açık her ortamda kullanılabilir.İş ortamına çok yakışan bir parfüm.

Peki ya Fiyatlar ?

parfumyorumlari.net

Siz değerli okurlar,sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

6 Yorum

Yorum Bırakın
  1. Kokusu ilk sıktığınız oldukça yoğun 10 dk geçtikten sonra daha iyi oluyor bana göre 25 yaş üstüne uygun diye düşünüyorum erkeksi bir parfüm gece dışarı çıkarken kullanıma güzel olur gündüz de kullanılır ama en fazla 3 fıs sıkılmalı fazlası bayar

  2. Çok güzel bir parfüm. Hiç pişman olmazsınız. Kokusu etkileyici. Beğeni alırsınız. Tavsiye ederim.

  3. Ürün orijinal 1yıllık üretime sahip. Zaten piyasaya çıkışı bakımıdan eski bir koku değil. Ama yine de batch kodu ile sorgulattım. Faturalı, jelatinli ve ithalatçı etiketi üzerinde geldi. Kokuyu mağazada deneyerek aldığım için süpriz olmadı. Kalıcılığı güzel, hafif odunsu, hafif tatlı güzel bir kokusu var ve notalarının hepsi bence ayrı iyi. Taklidi olmayan ve pek bilinmeyen bir parfüm. Öyle de kalsın ben memnunum.

  4. Şimdiye kadar kullandığım veya bir şekilde kokladığım kokular arasında koku kalitesi ve kalıcılık olarak açık ara önde olduğunu söyleyebilirim.Kör satın almaya çok uygun bir koku çünkü şahsen birkaç istisna dışında hiç kimsenin bu kokuya burun kıvıracağını düşünmüyorum.Kalıcılık gerçekten hem de bu yaz günlerinde olunmasına rağmen çok etkili çünkü akşam iş dönüşü bile hala kokuyu alabiliyorum.Tamam aslında yaz sıcağı için bir tık fazla yoğun bir koku ama kesinlikle itici değil yani yaz kış bahar ayları ve gündüz gece her zaman kullanılabilir dediğim gibi sadece yaz gündüzleri için bi tık fazla.Koku niş koku gibi değerlendirilebilir mi evet olabilir ama çok ta beklentiyi yükseltmek istemem.Ben çok beğendim.Bundan sonra bu koku ile devam eder miyim normalde evet ama ben koku arayan biriyim bu sebeple yeni arayışlar olmazsa kendimi inkar etmiş olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Carolina Herrera CH Men Prive Parfüm Yorumları

Encre Noire Sport Parfüm Yorumları