içinde

Valentino Uomo İntense Parfüm Yorumları

2016 yılında piyasaya sürülen ve o günden beri pek çok erkeği kendine hayran bırakan bir kokuya sahip olan Valentino Uomo İntense’in üst notalarında bizi mandalina ve portakal karşımıza çıkıyor. Orta notasında tonka fasulyesi bulunan parfümün temel notasını ise vanilya ve deri oluşturuyor.

Valentino Uomo İntense, İtalyan bir parfüm markası olmakla birlikte zarafeti temsil etmesi için üretilmiştir. Karizmatik, yoğun ve erkeksi bir parfüm olan Valentino Uomo İntense, Valentino Uomo’nun yeni bir versiyonu olarak karşımıza çıkmakta.

 Tipik bir İtalyan kokusu olan parfüm, orijinal beyaz deriyi temsil etmektedir. Üst notalarında misk adaçayı yağı ve taze mandalinanın da bulunduğu parfüm vanilyalı kokusu ile de yumuşak bir his veriyor.

 Pek çok ünlü erkeğin de tercih ettiği bir parfüm olan Valentino Uomo İntense’ın yüzü ise Fransız aktör Louis Garrel olarak karşımıza çıkıyor. Koyu gri tonlarda bir şişeye sahip olan parfüm 50 ml ve 100 ml Eau de Parfum olarak satışa sunulmakta.

Maskülenliği temsil eden ve keskin hatlara sahip olan parfümün 4 ile 6 saate kadar kalıcılığı var.

Şişe tasarımı ile de dikkat çeken ürün bir konyak şişesini andırmaktadır. Ambalajı kokunun yarattığı histen ilham alınarak tasarlanmış olup İtalyan tasarım olarak karşımıza çıkmakta.

 Hafif bir iris özü dokunuşa sahip olan koku, tonka fasulyesi ile birleştiğinde baştan çıkartıcı bir etkieye sahip olmaktadır. Hem siyah derinin hem de beyaz derinin görkemini ortaya koyan parfüm, herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor.

 Siz de maskülen kokuları seviyor ve siyah deri ile vanilyanın aromasına tutkunsanız Valentino Uomo İntense denemenizi tavsiye ediyorum.

Kalıcığı ve dağılımı fena değil , yaş olarakta biraz olgun bir parfüm bence +22 +25 yaş üstene daha çok yakışacağını düşünüyorum.Deri notası biraz kendini belli ediyor bu bazıları için kusur olabilir denenmesi lazım.Resmi işlerde ,toplantılarda , ofis ve iş analında kullanılacak güzel bir parfüm.

Kimler Kullanmalı ?

22 yaş ve üzerisine yakışacaktır , biraz olgun bir parfüm.

Hangi zaman arağında kullanılmalı ?

Akşam ve akşamüstlerine daha çok yakışacağını düşünüyorum.

Hangi mevsim kullanılmalı ?

Kış ve sonbahar için bir parfüm. İlkbaharda soğuk günlerde de kullanılabilir.

Nerede kullanılabilir ?

Ofis ve iş yeri ortamlarına yakışacaktır.

Peki ya Fiyatlar ?

Valentino Uomo İntense

Siz değerli okurlar , sizin de eklemek istediğiniz notlar yada yorumlarınız varsa aşağıdan yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jean Paul Gaultier Classique Essence de Parfum

Bvlgari Aqva Pour Homme Parfüm Yorumları