içinde

Viktor & Rolf Spicebomb Parfüm Yorumları

Viktor & Rolf Spicebomb erkekler için odunsu, baharatlı ve baştan çıkartıcı bir koku!

Spicebomb, etkisi şişe tasarımında gizli olan bir parfüm kokusu aslında. Parfüm şişesine baktığınızda bomba tasarımında bir şişe görüyorsunuz. Parfümün kendisi de kullanıcılarına duyguları tetikleyen ve temel notaya vardığında bir bomba etkisi ile parlayan bir koku vaat ediyor. Yani parfümü ilk sıktığınız an çekici bir yapı için pimi çekmiş oluyorsunuz. Peki bu denli çekici olan bir parfüm notalarında neler barındırıyor?

Spicebomb Nasıl Kokuyor ?

  • Parfümün üs notalarında pembe biber, elemi, bergamot ve greyfurt aromaları gözlemliyorsunuz. Bu aromaların doğrudan kendilerine baktığınızda dahil parfümün üst notasının kişide uyandırdığı duyguyu alabilirsiniz. Parfüm ilk sıkıldığı an kişide odunsu ama bir o kadar da yumuşak bir izlenim bırakıyor. Yani parfümü sıkar sıkmaz yoğun baharatlı bir koku ile karşı karşıya kalmıyorsunuz. Bu, belki de Spicebomb parfümün en avantajlı yönlerinden biri.
  • Parfümün orta notalarında tarçın, safran ve kırmızı biber aromaları yer alıyor. Yani parfüm kullanıldıktan yarım saat ya da en fazla 1 saat sonra daha odunsu bir hal almaya başlıyor. Parfümün ilk başta kişide yarattığı o yumuşak koku yavaş yavaş yerini daha odunsu bir dokuya bırakıyor.
  • Parfümün temel notalarında tütün, deri ve vetiver bulunuyor. İşte erkeksi aromaların zirvesi! Üst notalarda pimi çekilen parfüm, tam olarak temel notalarda odunsu kokusunda bir patlama meydana getiriyor diyebilirim. Parfümü sıktıktan birkaç saat sonra bütün gözlerin üzerinizde olduğunu hissederseniz, sebebini uzakta aramayın!

Viktor&Rolf Spicebomb Parfüm Yorumları

Viktor & Rolf Spicebomb Kullanım Detayları

Gelelim parfümün ne zaman kullanılacağına… Bu parfümü yaz aylarında kullanmayı düşünmeyin sakın. Çünkü parfüm tam olarak kış kokusu. Son aylarında da kullanabileceğiniz bu parfümü yaz aylarında ya da ilkbahar dönemlerinde kullanmanız ise kesinlikle önerdiğimiz bir durum değil.

Parfüm yorumları okuyucuları bu parfüm, gece kullanılmak için çok daha uygun. Gecenin verdiği o ağırlık, parfümün eşsiz kokusu ile buluşunca çok daha etkili bir hale bürünüyor. Bu sebeple akşam saatlerinde planladığınız bir iş toplantınız ya da randevunuz varsa bu parfümü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Parfümün sahip olduğu aroma absürt duruşun önüne geçecek, daha etkili bir izlenim elde etmenizi sağlayacaktır.

Spicebomb Fiyatı

90 ml’lik şişesi 500 TL ile 700 TL bandında dolaşıyor.650 TL civarında istenilen yerde temin edilebilir. Özel indirim günlerinde fiyatları çok düşüyor aceleniz yoksa beklenip indirim zamanında almak karlı olacaktır.

Viktor&Rolf Spicebomb Parfüm Yorumları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Calvin Klein Euphoria Parfüm Yorumları

Paco Rabbane One Million

Paco Rabbane One Million Parfüm Yorum