içinde

Carolina Herrera 212 VIP Black Red Parfüm Yorumları

Carolina Herrera 212 VIP Black Red ile VIP bir gezintiye hazır mısınız?

Günümüzde VIP olmak demek, önemli olmak demek değil. VIP olmak, olağan üstü olmak ile eşdeğer artık. Bu parfüm ise bu durumun en net göstergesi. Çünkü Carolina Herrera 212 Vıp Black Red ile çıktığını VIP yolculukta anında kendinizi olağanüstü hissetmeye başlıyorsunuz.

 Nasıl Kokuyor ?

  • Gelelim parfümün üst notalarına. Parfümün üst notalarında yenibahar, kakule ve zencefil aromalarını hissediyorsunuz. Yani parfümü sıktığınız an etrafınızı bir aroma karmaşası sarıyor. Ama bir karmaşa en fazla bu uyumlu olabilir. Yani aromaların yarattığı karmaşa kullanıcıların üzerinde baş döndürücü bir etki yaratıyor ama, bu fiziksel baş dönmesinden çok ruhsal / duygusal bir baş dönmesi ve etki.
  • Parfümün orta notalarında Absinthe aroması var. Bu da parfümü sıktıktan kısa bir sure keskin bir kokunun meydana gelmesini sağlıyor. Yani üst notalarda baş döndürücü etki yaratan aromalar Absinthe ile buluştuğunda keskin bir aroma karışımı ortaya çıkıyor. Kokuların ve birbirlerine karışan aromaların dans edişini hissetmekte zorlanmıyorsunuz. Parfüm yorumları üzerinde araştırma yaptığınızda bu düşüncelerimi destekleyen düşünceler göreceksiniz.
  • Gelelim parfümün temel notalarına. Parfümün temel notalarında deri ve Guaiac ağacı esintileri var. Yani parfümü sıkmanızın üzerinden bir kaç saat geçtikçe o odunsu ve baharatlı koku kendisini tam anlamı ile açığa çıkartıyor.

Carolina Herrera 212 Vıp Black Red

Benim düşüncelerim ve kullanıcıların parfüm yorumları çerçevesinde şunu söyleyebilirim ki, Vıp Black Red son baharda kullanıldığında etkisini daha güzel gösterebilecek bir parfüm. Yani yaz, kış ya da son bahar mevsimlerinde de bu parfümü kullanabilirsiniz ancak parfüm asıl etkisini sonbaharda gösterecektir. Diğer aylarda daha az etkisi olan bir 212 Vıp BlackRed ile karşı karşıya kalmak mümkündür.

Carolina Herrera 212 Vıp Black Red

Carolina Herrera 212 Vıp Black Red parfüm ne zaman kullanılır? Sorusuna gelecek olursam; özellikle son bahar aylarında yapılan partilerde, gece kulübü gezilerinde bu parfümü tercih edebilirsiniz. Çevrenizdeki hemen herkesin üzerinde etki sahibi olduğunuzu fark etmeniz uzun sürmeyecektir.

212 Vıp Black Red Fiyatları 400 TL ile 500 TL bandında değişiyor.İndirim günlerinde ise 300 TL gibi fiyatlara düştüğünü gördüm.Takip edilerek güzel fiyatlara sahip olunabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pure XS Night by Paco Rabanne Parfüm Yorumları

Mont Blank Explorer Parfüm Yorumları